*všeobecná sestra

  • Žďár nad Sázavou

Pracovní místo ( *všeobecná sestra ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

VŠEOBECNÁ SESTRA
pro zařízení Domácí hospicová péče
Náplň práce:
- poskytování odborné zdravotní péče v domácím prostředí pacientů
- spolupráce s lékaři a dalšími členy multidisciplinárního týmu
- zajištění podpory umírajícím a jejich blízkým
- vedení administrativy

Místo výkonu práce: okres Žďár nad Sázavou
Nástup: dle dohody
Nabízíme:
- pracovní poměr na 1,0 úvazku, případně dle dohody,
- zajímavou, smysluplnou a zodpovědnou práci,
- odborné vzdělávání a supervizi,
- zaměstnanecké benefity,
- dobrý pracovní tým,
- zázemí stabilní organizace.
Požadujeme:
- odbornou způsobilost v souladu se zákonem č. 96/2004 Sb., praxi jeden rok u lůžka,
- předpoklady pro práci s umírajícími a jejich blízkými,
- schopnost samostatné i týmové práce, výborné organizační schopnosti,
- zodpovědnost, operativnost, profesionalitu,
- potřebu dále se vzdělávat a profesionálně růst,
- řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič/ka,
- trestní bezúhonnost.
V případě zájmu o nabízené pozice zasílejte motivační dopis a profesní životopis
na e-mail: hana.nedomova@zdar.charita.cz
Bližší informace: Hana Nedomová, mob.: 731 636 957, e-mail: hana.nedomova@zdar.charita.cz
Hana Nedomová, mob. 731 636 957
Volné místo *všeobecná sestra pro lokalitu Žďár nad Sázavou.