konstruktér elektro HW

  • Hulín

Pracovní náplň

pracoviště Hulín
- Požadujeme: SŠ/VŠ vzdělání, aktivní znalost práce ve 3D CAD systému (Autodesk Inventor výhodou), aktivní znalost práce v SW EPLAN (výhodou), aktivní znalost Microsoft Office,odborné využití Internetu, aktivní znalost jednoho cizího jazyka (AJ a NJ výhodou), vysoké pracovní nasazení, preciznost a odpovědnost, dobrou schopnost komunikace a týmové práce
- Náplň práce: navrhování a konstrukce funkčních uzlů elektro obráběcích strojů, tvorba konstrukční dokumentace elektro, komunikace s dodavateli komponent, spolupráce s výrobním a montážním oddělením
- Benefity: náborový příspěvek 20.000 Kč, závodní stravovaní, firemní akce, galerie Beta ( příspěvek na volnočasové aktivity), penzijní připojištění, zvýhodněné telefonní tarify, sick days
- Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: barbora.lancova@toshulin.cz. Do předmětu e-mailu uveďte název pozice o kterou se ucházíte.
Volné místo konstruktér elektro hw pro lokalitu Hulín.

Nabízíme

Nástup možný od: 01. 10. 2019
Směnovost: Jednosměnný provoz