STROJNÍK/-ICE VODOHOSPODÁŘSKÉHO ZAŘÍZENÍ ČOV

  • Litvínov

Pracovní náplň

NÁPLŇ PRÁCE:
- Obsluha čistírny odpadních vod, pravidelné střídání 12 hod. směn v nepřetržitém provozu
- Obsluha vyhrazených technických zařízení
- Provádění další drobné údržby na ČOV - sekání porostů, nátěry, opravy oplocení
- Údržba zařízení čistírny odpadních vod - práce ve ztížených hygienických podmínkách
- Zpracování dat na počítači - zajištění provozní evidence
NABÍZÍME:
- Jistotu a stabilitu silné společnosti
- nadstandardní zaměstnanecké výhody vyplývající z kolektivní smlouvy
- Možnost dalšího profesního vzdělávání
- Dovolená nad rámec zákoníku práce
POŽADUJEME:
- Min. SOU - výuční list technického směru
- Základní znalosti a dovednosti při práci s PC
- Zodpovědnost, flexibilita, samostatnost
- Dobrý zdravotní stav
- Řidičský průkaz skupiny B výhodou
Pracovní smlouva na dobu určitou, po roce doba neurčitá.
Zaměstnanecké výhody: 13. a 14. plat, stravenky, benefity, dovolená navíc, vzdělávací kurzy, příspěvek na životní a penzijní připojištění, zdravotní volno, preventivní lékařská péče, po zapracování možnost navýšení platu
HLÁSIT SE: Linhartová Rumjana Bc., tel.: 726 827 093 , e-mail: severoceskaserv@teamio.eu
- zasílat životopis , (k projednání doporučenky lze osobní schůzka sjednat emailem nebo telefonicky)
Volné místo strojník/-ice vodohospodářského zařízení čov pro lokalitu Litvínov.

Požadujeme

Práce s PC - základní dovednosti PC

Nabízíme

Nástup možný od: 04. 09. 2019
Směnovost: Nepřetržitý provoz