Skladníci

  • Valašské Meziříčí

Pracovní místo ( Skladníci ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

SKLADNÍCI
POŽADUJEME: dobrý zdravotní stav, bezúhonnost, průkaz VZV výhodou (nové zaškolení na náklady firmy).
NÁPLŇ PRÁCE: samostatný příjem zboží, skladování a výdej zboží a materiálu ve vnitropodnikových skladech, včetně vstupní a výstupní kontroly, ruční manipulace s materiály, polotovary a výrobky nebo zbožím, řízení VZV (aku) v prostorách skladu, obsluha manipulačních vozíků, příprava expedice zásilek podle dodávkových rozpisů a odpovědnost za jejich úplnost,
vedení předepsané evidence, účast při provádění inventur, drobný úklid skladovacích prostor.
DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ:
- v případě neudělení souhlasu uchazeče se zpracováním osobních údajů nebude uchazeč zařazen do výběrového řízení
- více informací na www.tesmat.cz/GDPR (společně se životopisem prosím zašlete i podepsanou kopii formuláře anebo alespoň zkopírujte text souhlasu do Vámi zaslaného e-mailu).
NABÍZÍME: dovolená 25 dnů, kompenzace inflace, stravenky Kč 100, cílové odměny.
PRVNÍ KONTAKT: e-mailem na prace@tesmat.cz
ov. 2.10.
Volné místo skladníci pro lokalitu Valašské Meziříčí.