Zdravotní sestra bez odborného dohledu

  • Brno

Pracovní místo ( Zdravotní sestra bez odborného dohledu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Životopisy s průvodním dopisem zasílejte písemně na e-mail: fajkosova@dsves.cz nebo na adresu Domov pro seniory Věstonická, p.o., Věstonická 1, Brno 628 00

Požadujeme:
- minimálně středoškolské vzdělání, obor všeobecná sestra
- organizační schopnosti, samostatné myšlení a rozhodování
- zdravotní způsobilost pro práci v nepřetržitém provozu, bezúhonnost, zodpovědnost
- spolehlivost, pečlivost, schopnost samostatné i týmové práce

Nabízíme:
platové ohodnocení dle dosažené praxe - platová třída č. 10, rozmezí 22.800,-Kč - 34.320,-Kč + příplatky 5.000,-Kč + osobní příplatek + příplatky za So, Ne, svátky + noční, šest týdnů dovolené, závodní stravování vč. příspěvku na stravu 15,-Kč/oběd, příspěvek na dovolenou 5.000,-Kč, příjemné pracovní prostředí, možnost vzdělávání se.

Nástup možný od 1. 11. 2019 nebo dle dohody.
Volné místo zdravotní sestra bez odborného dohledu pro lokalitu Brno.