Kadeřník/ce

  • Brno

Pracovní místo ( Kadeřník/ce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Co teď musíte udělat?
Napsat na e-mail na david@bbrothers.salon Připojte svůj životopis a rádi se podíváme i na fotografie vašich prací.
Těšíme se na váš e-mail.
Hledáme zapálené kadeřníky do své práce. Vyžadujeme od vás zručnost v oboru, aktivní přístup k zákazníkům, zájem na sobě pracovat a neustále se zlepšovat. Dále pak schopnost pracovat v týmu, kreativního ducha a základy práce na PC. Hledáme kadeřníky, kterým je práce také zábavou. Zkušenosti s kadeřnickou značkou Schwarzkopf Professional výhodou.
Poznámka k volnému místu:
A co nabízíme na oplátku?
Práce Vás bude bavit. Milujeme proměny image a přesně na to jsme v salonu zařízení. Češeme módní přehlídky, jsme partneři svatebních veletrhů a milujeme, když se mluví o naší super práci. Podporuje vás ve vzdělávání. Pracujeme v mladém kolektivu, v pěkných prostorech v pasáži Koruna na Palackého třídě hned u zastávky Husitská. A na oplátku čekáme férovost. K nám do práce nechodíte za trest.
Plat (fixní základ) a prémiová složka mzdy.
Volné místo kadeřník/ce pro lokalitu Brno.