Lektro/ka kurzu Asertivní jednání - vstřícná obsluha

  • Pardubice

Pracovní náplň

Místo výkonu práce Pardubice
Hledáme vhodného lektora či lektorku pro kurz vstřícná obsluha pod názvem Asertivní jednání. Jde o 6 dnů školení pro českou firmu. Termíny školení budou upřesněny. Odměna je 4000 Kč za den školení (8 hodin).

Požadujeme zkušenosti s lektorskou činností v oblasti soft skills. V případě zájmu zašlete životopis na hr@vzdelavanimetis.eu, do předmětu e-mailu uveďte Vstřícná obsluha - Seč.
Volné místo lektro/ka kurzu asertivní jednání - vstřícná obsluha pro lokalitu Pardubice.

Nabízíme

Nástup možný od: 01. 10. 2019
Směnovost: Jednosměnný provoz