Referent/ka nákupu chemikálií a surovin

  • Ústí nad Labem

Pracovní místo ( Referent/ka nákupu chemikálií a surovin ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce:Bratří Mrštíků č.p. 83/4, Střekov, Ústí nad Labem.
Náplň práce:
Zajištění nákupu chemických surovin a laboratorních chemikálií
Vedení obchodní agendy
Komunikace s dodavateli na denní bázi (objednávky, odvolávky, vyřízení zakázky a příjmu)
Tvorba plánu nákupu a spotřeby chemikálií
Spolupráce s výrobou a laboratoří
Kooperace v rámci obchodního oddělení
Sledování tržních trendů, hledání nových příležitostí a rezerv
Požadavky na uchazeče:
Zkušenosti s nákupem výhodou
Vzdělání v oboru chemickém, ekonomickém nebo technickém výhodou
Dobré komunikační dovednosti, pečlivost, schopnost pracovat v kolektivu, flexibilita
Ochota učit se nové věci
Výborná znalost práce s PC (MS Office)
Nutná znalost angličtiny slovem i písmem, znalost dalšího jazyka výhodou
ŘP sk. B, aktivní řidič
Nabízíme:
Flexibilní a zajímavou práci
Pružnou pracovní dobu
5 týdnů dovolené
Příspěvek na stravování
Příspěvek na penzijní pojištění
Služební telefon a notebook
Příspěvek na stravenky, příspěvek na důchodové připojištění, mobil a notebook
Kontakt: na e-mail.
Volné místo referent/ka nákupu chemikálií a surovin pro lokalitu Ústí nad Labem.