Obchodní zástupce

  • Karlovy Vary

Pracovní místo ( Obchodní zástupce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: Vaňková Iveta, tel.: 775 867 649, e-mail: obchod@fornica.cz

Dynamicky se rozvíjející kosmetická společnost hledá pro pobočku v Karlových Varech obchodního zástupce. Nabízíme zajímavou, kreativní a samostatnou práci, pracovní poměr na dobu neurčitou.
Pracovní náplň - aktivní vyhledávání nových zákazníků, péče o stávající zákazníky, pravidelný reporting, vedení agendy v rámci pozice
Požadavky - obchodní talent, vysoká míra samostatnosti, pozitivní, komunikativní osobnost se silnou orientací na potřeby zákazníka, příjemné a profesionální vystupování, týmový hráč, vysoké pracovní nasazení, spolehlivost, samostatnost, flexibilita
práce s PC - Excel, Word,program Pohoda
jazykové znalost - angličtina komunikativní úroveň, ruština komunikativní úroveň
řidičský průkaz sk.B
Volné místo obchodní zástupce pro lokalitu Karlovy Vary.