energetik - vodohospodář

  • Jindřichův Hradec

Pracovní místo ( energetik - vodohospodář ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadavky
- Vysokoškolské eventuálně středoškolské vzdělání technického zaměření (obor elektrotechnika, energetika, chemie vody, vodní hospodářství).
- Minimálně 1 rok praxe v oblasti řízení dodávek energií, provozu energetických nebo vodohospodářských zařízení.
- Minimálně 3 roky praxe v oblasti řízení pracovního týmu lidí.
- Dobrá znalost MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook).
- Řidičský průkazem skupiny B.
- Platné elektrotechnické oprávnění min. §7 vyhl. 50/1978 Sb.
- Preciznost a schopnost dotahovat věci do konce.
- Schopnost nést zodpovědnost za svá rozhodnutí.
Nabízíme
- Možnost seberealizace, odborného a profesního růstu.
- Zázemí stabilní společnosti.
- Práci na HPP.
- 5 týdnů dovolené pro Váš odpočinek a relax.
- Příspěvek na penzijní připojištění.
- Dotované stravování v závodní jídelně.
Bližší informace
- Nástup dle dohody.
- Strukturovaný životopis zasílat na strucovsky@nemjh.cz
-kontaktní osoba - Stručovský Pavel, tel.: 606 857 943, email: strucovsky@nemjh.cz.
- Další benefity na www.nemjh.cz - nabídka zaměstnání
Volné místo energetik - vodohospodář pro lokalitu Jindřichův Hradec.