Vedoucí referátu stavebního

  • Horní Slavkov

Pracovní místo ( Vedoucí referátu stavebního ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Způsob hlášení uchazečů:
- telefonicky: 352 660 204;602555793, v pracovní dny v době od 07.00 hod do 19.00 hod., Bc. Jan Nemček
Strukturovaný životopis zasílejte na e-mail: jnemcek@vez.hsl.justice.cz

Požadavky:
- min. vyšší odborné vzdělání
- zdravotní a osobnostní způsobilost
- znalost práce na PC - WORD, EXCEL
- znalost a praxe v zadávání veřejných veřejných zakázek a příprava výběrových řízení
- orintace ve stavebnictví
- schopnost týmové práce, spolehlivost, bezúhonnost
Platové podmínky:
platové ohodnocení dle § 122 odst.1 zákona č. 262/2006 Sb., NV č. 341/2017 Sb., 12. platová třída
+ zvláštní příplatek + příplatek za vedení.
Dovolená v délce 25 dnů+ 5 dnů dodatková dovolená + 5 dnů indispozičního volna.
Praxe v oboru výhodou.
3 měsíční zkušební doba, pracovní poměr na dobu určitou v délce 1 roku, v případě kladného hodnocení bude sjednán pracovní poměr na dobu neurčitou
Strukturovaný životopis zasílejte na email jnemcek@vez.hsl.justice.cz

Zaměstnanecké výhody:
- možnost čerpání bezúročných půjček z fondu kulturních a so