Psycholog/psycholožka

  • Horní Slavkov

Pracovní místo ( Psycholog/psycholožka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Způsob hlášení uchazečů:
- telefonicky: 352 660 204;602555793, v pracovní dny v době od 07.00 hod do 19.00 hod., Bc. Jan Nemček
Strukturovaný životopis zasílejte na e-mail: jnemcek@vez.hsl.justice.cz

Požadavky:
- vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu v oboru psychologie
- studovaný obor psychologie musí být po celou dobu VŠ studia jednooborový
- zdravotní a osobnostní způsobilost
- znalost práce na PC
- schopnost týmové práce, spolehlivost, bezúhonnost

- praxe v oboru výhodou

Platové podmínky:
- platové ohodnocení dle § 122 odst.1 zákona č. 262/2006 Sb., NV č. 341/2017 Sb.,
- 12. platová třída + zvláštní příplatek + osobní příplatek již při nástupu.
- Dovolená v délce 25 dnů+dodatková dovolená + 5 dní indispozičního volna.
3 měsíční zkušební doba, pracovní poměr na dobu určitou v délce 1 roku, v případě kladného hodnocení bude sjednán pracovní poměr na dobu neurčitou

Strukturovaný životopis zasílat na email: jnemcek@vez.hsl.justice.cz

Zaměstnanecké výhody:
- možnost čerpání bezúročných půjček z fondu kulturních a sociálních potřeb
- rodinnou i dětskou, letní i zimní rekreaci ve vlastních rekreačních zařízeních
- sportovní vyžití (vlastní posilovna, sauna)
- 5 dnů indispozičního volna
- odměna při životním a pracovním výročí
- možnost ubytování, závodní stravování
- možnos