Obsluha v kavárně

  • Varnsdorf

Pracovní místo ( Obsluha v kavárně ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Varnsdorf, Poštovní 1140.
Vhodné pro OZP

Přijmeme do našeho kolektivu novou posilu do kavárny a zdravého krámku ve Varnsdorfu. Hodinová mzda 100 - 120 Kč, dle praxe a schopností. V případě zájmu možnost i na více hodin = vyšší mzda. Požadujeme slušné příjemné a milé vystupování, silně proklientský přístup, zákazníkovi se neříká ne. Pečlivost, poctivost, čistotnost. Jsme zdravá kavárna, proto sháníme kolegyni/kolegu se zájmem o zdravý životní styl, RAW stravu, jogu, atd. Jde nám o to sehnat parťáka, který bude kopat za náš tým. Pracovní náplň je obsluha hostů, příprava nápojů, kávy, zákusků, drobného občerstvení - palačinky, toasty at, práce s kasou a penězi, každodenní úklid, týdenní velký úklid . Pracovní doba kavárny je 9:00 - 18:00 hodin (6 dní práce v jednom týdnu) a týden volno.

Životopisy prosím zasílejte na info@emavik.cz do předmětu uvádějte obsluha v kavárně.
Volné místo obsluha v kavárně pro lokalitu Varnsdorf.