Adniminstrative/Accounting Assistant

  • Turnov

Pracovní místo ( Adniminstrative/Accounting Assistant ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň:
Administrativní podpora vedení společnosti, zajišťování běžného chodu kanceláře
Základní personalistické funkce pro zaměstnance společnosti (vedení osobních záznamů, školení, bezpečnost práce, plnění zákonných norem)
Starost o písemnictví společnosti, spisový řád, nakládání s dokumenty
Kompletní správa agendy pohledávek, zpracování přehledů, urgence)
Administrativní zabezpečení různých funkcí v rámci chodu společnosti, zajišťování materiálu pro kancelář, starost o kancelářskou techniku, komunikace s pronajímatelem a provozovateli služeb, správa smluv, pojištění, správa vozového parku, archivace apod.
Zajišťování akcí celofiremního charakteru

Požadavky:
SŠ nebo VŠ
Praxe v účetnictví a /nebo administrativním řízení chodu společnost výhodou
Angličtina slovem i písmem
Aktivní práce s PC, MS office
Samostatná i týmová práce, komunikační schopnosti, spolehlivost
Řidičský průkaz B

Nabízíme:
Zajímavá a samostatná práce
Zázemí nadnárodní společnosti
Možnost osobního i profesního rozvoje
Příjemné pracovní prostředí a adekvátní ohodnocení

stravenky,

kontakt: e-mailem
Volné místo adniminstrative/accounting assistant pro lokalitu Turnov.