Technik přípravy a realizace zakázek

  • Karviná

Pracovní místo ( Technik přípravy a realizace zakázek ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadavky:
- úplné střední vzdělání technického či stavebního zaměření
- dobrá znalost práce na PC /MS Word, Excel, Outlook, AutoCad výhodou/
- orientace v technických a stavebních výkresech
- vysoká míra samostatnosti, příjemné vystupování
- spolehlivost, vysoké pracovní nasazení, kreativita
- schopnost učit se novým věcem
- znalost AJ výhodou

Popis práce:
- tvorba průvodní dokumentace a detailů k zakázkám v realizaci
- vazba projektových dokumentací
- návrhy technického řešení zakázek
- technická podpora obchodního oddělení
- spolupráce s projekčním oddělením
- vedení jednání na zakázkách s investory
- přebírání staveniště
- vytváření cenových nabídek /po odborném zaučení/

Nabízíme:
- nástupní mzda 20.000,-
- zázemí stabilní společnosti
- zaměstnanecké benefity /stravenky, životní pojištění a jiné/
- možnost kariérního i mzdového růstu
- nástup možný ihned
Volné místo technik přípravy a realizace zakázek pro lokalitu Karviná.