DĚLNICE / DĚLNÍK V PLASTIKÁŘSKÉ VÝROBĚ

  • Kbelnice

Pracovní místo ( DĚLNICE / DĚLNÍK V PLASTIKÁŘSKÉ VÝROBĚ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

DĚLNICE / DĚLNÍK V PLASTIKÁŘSKÉ VÝROBĚ - pracoviště Kbelnice.
Kontakt: pan Mizera, tel: 493 520 657, email: info@lph-kbelnice.cz nebo osobně po tel. dohodě PO-PÁ, od 7:00-14:00
Náplň práce: obsluha vstřikolisů v turnusovém provozu.
Požadavky: spolehlivost, pečlivost, praxe
Nabízíme: Zkušební doba 3 měsíce, prémie po zaučení (až 4.000 Kč), poté možnost prodloužení PP na dobu neurčitou a postup na pozici kontrolora ve výrobě.
Volné místo dělnice / dělník v plastikářské výrobě pro lokalitu Kbelnice.