recepční

  • Cítoliby

Pracovní místo ( recepční ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce:Průmyslová č.p. 386, Louny
co Vám můžeme nabídnout?
nástup možný od ZÁŔÍ 2019 nebo nejpozději od 1.10.2019 (pracovní smlouvu na dobu určitou
- zástup za mateřskou/rodičovskou dovolenou)
pracovní doba od 7:00 do 15:30 hodin
smluvní mzda - její výše závisí na zkušenostech
25 dnů dovolené
příjemné a čisté pracovní prostředí
dlouhodobou jistotu pracovního místa
zajímavou práci ve stabilní mezinárodní společnosti
pracoviště v Průmyslové zóně Louny se standardní městskou dopravou
Co od Vás očekáváme? Jaké znalosti hledáme?
SŠ vzdělní (pracovní pozice je vhodná pro absolventa)
velmi dobrou znalost MS Word a Excel
komunikativní znalost AJ (lze zlepšit ve firemních jazykových kurzech zdarma)
pečlivost, zodpovědnost, systematičnost
aktivní a pohotový přístup k řešení
týmový přístup k práci
velmi dobrou úroveň společenského vystupování
Co budete dělat? Za co budete odpovědný/á?
přijímání a přepojování příchozích a odchozích telefonických hovorů
přijímání návštěv externích i interních (související úkony)
péče o firemní vozidla včetně kontroly užívání referentských vozů
rozdělení a evidence došlé pošty, správa datové schránky
správa elektronické pošty na e-mailové adrese: informace@fkc.cz
evidence a správa karet zaměstnanců ke vjezdu do areálu výrobního závodu
evidence, přidělování a související administrace šatních skříněk
zajišťování objednávek, výroby, distribuce a evidence vizitek a razítek
vedení agendy služebních cest včetně kontroly cestovních příkazů a souvisejících dokladů (objednávání hotelů)
správa malé pokladny (kontrola stavu včetně zaúčtování ve spol