ASISTENT / ASISTENTKA PRODEJE A SERVISU

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( ASISTENT / ASISTENTKA PRODEJE A SERVISU ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu neurčitou s tříměsíční zkušební dobou, nástup ihned nebo dle dohody
- Požadujeme: SŠ ekonomického směru, pokročilá znalost AJ podmínkou, praxe na obdobné pozici výhodou, dobrá úroveň práce s PC, řidičské oprávnění skupiny B, příjemné vystupování a komunikační schopnosti s orientací na zákazníka
- Nabízíme: zázemí silné prosperující společnosti, motivační osobní ohodnocení, možnost osobního rozvoje, příspěvek na stravování (stravenky v hodnotě 90,-Kč)
- Náplň práce: podpora prodeje a servisu vozů, péče o zákazníky autosalonu, příjem telefonních hovorů (přepojování, objednávání zákazníků, spokojenost zákazníků, apod.), vedení samostatné pokladny (příjem = tržba, výdej = spotřební materiál, PHM apod.) spojené s komunikací s ekonomickým oddělením, evidence přijaté a odeslané pošty. Více informací při osobním pohovoru.
- Zaujala Vás nabídka? Zašlete životopis a motivační dopis na email: kariera@olfincar.cz
Volné místo asistent / asistentka prodeje a servisu pro lokalitu Hradec Králové.