PERSONALISTA / PERSONALISTKA

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( PERSONALISTA / PERSONALISTKA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu určitou s možností prodloužení, nástup dle dohody
- Náplň práce: odpovědnost za koncepci personálního marketingu, včetně realizace souvisejících aktivit, spolupráce na zabezpečení personálních činností magistrátu města, zejména v oblasti rozvoje a vzdělávání zaměstnanců, personálního reportingu a personálního informačního systému, spolupráce při řešení koncepčních projektů a úkolů v působnosti personálního oddělení, zabezpečení agendy výběrových řízení, spolupráce s externím bezpečnostním technikem, vedení agendy BOZP a pracovnělékařské služby, metodická a administrativní činnost týkající se zajišťované agendy
- platové zařazení: 9. platová třída dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., v platném znění, je nastaven systém výkonového odměňování, tzn. souběžně s platovým tarifem reálná možnost osobního příplatku a odměn, možné uplatnění i pro absolventy
- Požadujeme: minimálně středoškolské vzdělání, odborná praxe v personální oblasti (oblast rozvoje a vzdělávání zaměstnanců) výhodou, zkušenost s organizací vzdělávacích akcí výhodou, zkušenost s přípravou prezentací a vystupováním před veřejností výhodou
znalost legislativy BOZP (zejména ve vazbě na zákoník práce) výhodou, znalost anglického jazyka výhodou, výborné IT dovednosti (MS Word, Excel, Outlook, Internet, sociální sítě)
znalost práce s personálním informačním systémem výhodou, komunikační a organizační dovednosti, spolehlivost, odpovědnost, samostatnost, řidičský průkaz skupiny B
- Nabízíme: zajímavou a různorodou práci, stabilní zázemí velké organizace, propracovaný systém rozvoj