Finanční účetní

  • Tachov

Pracovní místo ( Finanční účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce - adresa: Střední průmyslová škola, Tachov, Světce 1, 347 01 Tachov.
Požadujeme:
SŠ/VO ekonomického směru
praxe min. 2 roky
výše hrubého měsíčního platu je stanovena pdle míry započítané praxe
pracovní doba od 6.30 hod. do 15.00 hod.
znalost účetnictví, účetních a daňových předpisů, DPH
dobrá uživatelská znalost práce s PC
výhodou znalost účetnictví příspěvkových organizací (školství) a znalost programu FENIX
Základní činnosti:
- samostatné zpracování účetnictví v souladu s obecně závaznými předpisy, interními předpisy, směrnicemi a metodickými předpisy zřizovatele
- zpracování došlých a vydaných faktur, interních dokladů, pokladních dokladů
- zpracování účetních uzávěrek a statistických výkazů
- příprava podkladů do daňového přiznání - spolupráce s externí firmou
- sestavování a sledování rozpočtu
- evidence dlouhodobého hmotného majetku (investiční majetek)
- platební styk prostřednictvím internetového bankovnictví
- sledování závazků, pohledávek, upomínek
- vyúčtování účelových finančních prostředků
Zaměstnavatel požaduje výpis z rejstříku trestu.
Volné místo finanční účetní pro lokalitu Tachov.