obchodní zstupce

Pracovní místo ( obchodní zstupce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu okres Plzeň-jih.
Prvotní kontakt na uvedeném e-mailu.
Rodinný podnik s tradicí:
Více než 50 let vybavujeme dílny v údržbě a výrobě všech oborů kompletním řešením pro čištění drobných dílů od olejů a mastných nečistot. Osvědčená IBS-technologie je úspěšně používána jen v Evropě ve více jak 70.000 pobočkách.
K posílení našeho obchodního týmu v dceřinné společnosti IBS Scherer Czech s.r.o. v Plzni hledáme obchodního zástupce na plný úvazek, který by se staral o naše nové i stávající zákazníky.
Požadujeme:
dokončené min. SŠ vzdělání, uživatelskou znalost práce na PC (MS Office, Outlook), ochota se vzdělávat a rozvíjet dovednosti v oblasti prodeje, vysoké pracovní nasazení, dobré komunikační a prezentační dovednosti, reprezentativní vystupování, rozhodnost, komunikativnost, samostatnost, zodpovědnost, řidičský průkaz sk B - aktivní řidič, znalost němčiny výhodou
Nabízíme:
silnou značku s 50-ti letou podnikatelskou činností, zaměstnání na HPP, dle způsobu odpovídající benefity a finanční ohodnocení, vynikající zaškolení, zázemí silné mezinárodní společnosti s perspektivou dlouhodobého zaměstnání, práci v mladém a přátelském týmu