Dokumentarista specialista - grafik / grafička

  • Žďár nad Sázavou

Pracovní místo ( Dokumentarista specialista - grafik / grafička ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní náplň:
Vytváření a revize grafických podkladů
Schvalování a kontrola nových tiskovin
Zajišťování překladů dodatečných jazyků a objednávání tiskovin u dodavatelů
Aktivní spolupráce na projektech
Zastupování ostatních pracovníků v dané oblasti
Požadujeme:
SŠ technického směru
Pokročilá znalost MS Office (Excel, Word, PowerPoint, Outlook)
Alespoň částečná znalost Adobe InDesign a Illustrator
Středně pokročilá znalost anglického jazyka
Pečlivost a zodpovědnost při práci s daty
Schopnost a ochota pracovat v týmu
Nabízíme:
Smysluplnou práci v oboru výroby lékařských prostředků
Zázemí silné stabilní nadnárodní společnosti
Prostor pro inovativní myšlenky a jejich realizaci
Možnost profesního rozvoje a růstu
Systém zaměstnaneckých výhod
Pravidelné akce pro zaměstnance
Volné místo dokumentarista specialista - grafik / grafička pro lokalitu Žďár nad Sázavou.