Všeobecná sestra s osvědčením

  • Brno

Pracovní místo ( Všeobecná sestra s osvědčením ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadavky k výběrovému řízení:
požadujeme vzdělání všeobecné sestry, očkování proti žloutence typu B
trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost, znalost práce na PC ( Word, Excel, Internet )
dobré komunikační schopnosti, empatii, umění jednat s lidmi, asertivní jednání
flexibilita, loajálnost, organizační schopnosti, kreativita, iniciativa
schopnost samostatné i týmové práce, ochota a schopnost vzdělávat se
zodpovědnost, pečlivost, vstřícnost, spolehlivost při plnění pracovních úkolů
odolnost vůči psychické zátěži a stresu, vítána praxe v oboru a znalost cílové skupiny
Nabízíme:
stravování v místě pracoviště, možnost využití příspěvku FKSP
Směnnost:
nepřetržitý provoz
Bližší informace podá:
vedoucí organizační složky Bc. Karel Bernášek, tel.: 777 050 167
V případě zájmu o uvedenou pozici zašlete strukturovaný životopis na e-mailovou adresu: css_tereza@centrum.cz
Uzávěrka pro přihlášení do výběrového řízení: 25. 09. 2019
Výběrové řízení:
Vybraní uchazeči budou pozváni k ústnímu pohovoru, který se bude konat ve stanoveném termínu na adrese Terezy Novákové 1947/62a, BRNO (O pořádání ústního pohovoru budou uchazeči, včetně přesného časového harmonogramu, informování telefonicky, případně emailem - pokud bude v životopise uveden).
Výběrové řízení (ústní pohovor) se bude konat v týdnu od 9. - 13. 9. 2019 (předpokládaný termín)
Organizátor výběrového řízení si vyhrazuje právo termín ústního pohovoru změnit, o změně budou vybraní uchazeči vždy informováni. Vyhlašovatel výběrového řízení si vyhrazuje právo na zrušení výběrového řízení bez uvedení důvodu, případně vyhlá