Právník/právnička - vedoucí oddělení náhrad škod

  • Ústí nad Labem

Pracovní místo ( Právník/právnička - vedoucí oddělení náhrad škod ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Mírové náměstí 3486/35c, Ústí nad Labem.
Požadujeme: magisterské vzdělání v oboru právo (právnická fakulta) s praxí alespoň 3 roky
manažerské předpoklady, zkušenosti s vedením lidí mohou být výhodou
znalý zákonů vztahujících se k vykonávané činnosti (občanský soudní řád, zákon o VZP ČR, exekuční řád, insolvenční zákon, právo EU, zákoník práce, zákon o veřejném zdravotním pojištění),velmi dobrou znalost práce na počítači (MS Office - Word, Excel, Power Point)
komunikativní dovednosti na vysoké úrovni, loajální s vysokou mírou odpovědnosti, řidičský průkaz sk. B a být aktivním řidičem
Nabízíme: platové podmínky 34 000 - 37 000,-Kč., vhodné i pro absolventy.
Kontakt: životopisy zasílat na uvedený e-mail.
Volné místo právník/právnička - vedoucí oddělení náhrad škod pro lokalitu Ústí nad Labem.