PRACOVNÍ KONZULTANT/KA, SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/CE

  • Písek

Pracovní místo ( PRACOVNÍ KONZULTANT/KA, SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/CE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- Individuální práce s účastníky projektu a uživateli služby sociální rehabilitace, podpora osob se zdravotním postižením při uplatnění na trhu práce a při řešení jejich nepříznivé životní situace, vedení dokumentace.
Požadujeme:
- Splnění odborné způsobilosti dle § 110 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách (popř. alespoň již zahájené studium se zaměřením na sociální práci), znalost práce na PC (Word, Excel), samostatnost, zodpovědnost, respektující přístup k lidem se zdravotním postižením, schopnost řešení neobvyklých situací, velmi dobré komunikační schopnosti, empatii a schopnost sebereflexe.
Vhodné i pro absolventy.
Nabízíme:
- Pružnou pracovní dobu, 5 týdnů dovolené, podporu formou supervize, zaškolení do dané problematiky, zajímavou práci s lidmi se znevýhodněním, v případě spokojenosti zaměstnavatele možnost prodloužení pracovního poměru.
Životopis a motivační dopis doručit e-mailem na mysakova@mesada.eu, nebo písemně na adresu: nábřeží 1. máje 2518, 397 01 Písek do 16.8.2019. Součástí výběrového řízení bude test a pohovor. O termínu výběrového řízení budou vybraní zájemci telefonicky informováni. Termín nástupu do PP od 1.9.2019, popř. dle dohody.
Volné místo pracovní konzultant/ka, sociální pracovník/ce pro lokalitu Písek.