přípravář/ka výroby

  • Ratíškovice

Pracovní místo ( přípravář/ka výroby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: Ratíškovice.
Požadujeme: technické myšlení, znalost technické dokumentace, manuální zručnost, komunikativnost, schopnost efektivní organizace práce, samostatnost.
Poznámka: všeobecné znalosti z technických oborů elektro, vodo - topo nebo přímo z oboru bazénářství uvítáme, ale nevyžadujeme! Řidičský průkaz skupiny E výhodou, zkušenosti s obsluhou CNC strojů výhodou.
Nabízíme: úvazek na plný pracovní poměr, stabilní a moderní pracovní zázemí v Ratíškovicích, atraktivní mzdové ohodnocení 30 000 - 40 000 Kč, příspěvek na stravování, hodinový fond, zaškolení.
Pracovní náplň: příprava materiálu a následná výroba a kompletace komponent na zakázkově vyráběné bazény, výroba a svařování bazénů. Příspěvek na stravování, časový fond.
Pokud tě námi nabízená volná pracovní pozice zaujala, životopis prosím zasílej s označením Přípravář výroby na e-mail: krizova@macekasyn.cz.
Volné místo přípravář/ka výroby pro lokalitu Ratíškovice.