TECHNIK, TERÉNNÍ PRACOVNÍK/-ICE

  • Most

Pracovní místo ( TECHNIK, TERÉNNÍ PRACOVNÍK/-ICE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadavky
- Spolehlivost, důslednost a zodpovědnost.
- Technická a fyzická zdatnost.
- Řidičský průkaz skupiny B.
- Znalost MS Office.
- Předchozí praxe v oboru je výhodou, ale není požadována.
Hlavní pracovní náplň
- Sběr dat v terénu, měření, základní mapovací práce, základní zpracování dat a naměřených hodnot.
- Technická pomoc při polních zkouškách.
- Provádění inklinometrických měření.
- Statické a dynamické odběry vzorků podzemní vody.
- Měření hladiny podzemní vody.
- Základní tabelární zpracování naměřených dat v MS office.
- Kontrol, revize, údržba a opravy měřicích míst, loggerů a vrtů.
Zaměstnanecké výhody: Možnost změny pracovního úvazku na dobu neurčitou. Týden dovolené navíc, podnikové stravování, Flexi Pass 2 000,-- Kč, třináctý plat, mimořádné odměny při práci přesčas, služební telefon a výhodný zaměstnanecký tarif pro rodinné příslušníky, příspěvek na penzijní spoření a životní pojištění

HLÁSIT SE: Burda Jan RNDr. Ph.D., tel.: 476208650, e-mail: burda@vuhu.cz
Volné místo technik, terénní pracovník/-ice pro lokalitu Most.