Pracovník/ce v sociálních službách (pečovatel/ka)

  • Ždírec

Pracovní místo ( Pracovník/ce v sociálních službách (pečovatel/ka) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Zajištění celodenní péče o seniory, pomoc při denních aktivitách, stravování, hygieně. Požadujeme střední odborné vzdělání v soc. oblasti, základní vzdělání nebo střední odborné vzdělání doplněné kurzem pro pracovníka v soc. službách ( lze dodělat během prvního roku zaměstnání).
Směnný provoz - 12 hodinové směny od 6.30 do 18.30.
V případě zkráceného úvazku je požadováno 19 hodin/týden.
Příplatky za noční, svátky a víkendy. Obec Ždírec leží 12 km od Jihlavy na hlavní autobusové lince Jihlava Polná.
Zaměstnanecké benefity, náborový příspěvek 10.000 Kč.
Volné místo pracovník/ce v sociálních službách (pečovatel/ka) pro lokalitu Ždírec.