Zkušební technik (ve strojírenství)

  • Brno

Pracovní místo ( Zkušební technik (ve strojírenství) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

ZKUŠEBNÍ TECHNIK PARNÍCH TURBÍN
Náplň práce:
- uvádění do provozu parních turbín včetně příslušenství v tuzemsku i zahraničí
- podílení se na koordinaci týmu specialistů
- spolupráce při tvorbě provozních předpisů
- jednání se zákazníky

Požadujeme:
- SŠ nebo VŠ technického zaměření, nejlépe strojní, není však podmínkou
- technická znalost parních trubín a čerpadel
- praxe v oblasti energetiky vítána
- práce s WIN a MS Office
- schopnost mluvené i písemné komunikace v AJ
- řidičský průkaz sk. B
- ochota cestovat

Nabízíme
- jazykové kurzy, školení
- zajímavou práci s možností seberealizace
- pružná pracovní doba
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na penzijní a životní pojištění
- příspěvek na stravování

Nástup: dohodou
Místo výkonu práce: Brno

V případě Vašeho zájmu zašlete strukturovaný životopis na e-mailovou adresu nejedla@ekolbrno.cz.
Volné místo zkušební technik (ve strojírenství) pro lokalitu Brno.