Stavbyvedoucí (dopravní a vodohospodářské stavby)

  • Třeboň

Pracovní místo ( Stavbyvedoucí (dopravní a vodohospodářské stavby) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Jaká bude vaše pracovní náplň?
• Zajištění kompletního chodu na stavbě, organizace pracoviště.
• Kontrola dodávek materiálu na stavby.
• Koordinace práce podřízených pracovníků (10-20).
• Řízení činností podle projektové dokumentace.
• Efektivní využití stavebních strojů a ostatních zařízení.
• Zápisy do SD, zajištění podkladů pro fakturaci.

Jaké jsou požadavky na tuto pozici?
• Vzdělání min. Střední odborná škola stavební.
• Uživatelská znalost práce s PC (Microsoft Office – Word, Excel).
• Technické myšlení, znalost projektové stavební dokumentace, orientace na stavebním trhu a ve vývoji cen.
• Schopnost řídit a vést své podřízené, organizační a rozhodovací schopnosti.
• Řidičský průkaz skup. B – aktivní řidič.
• VÝHODOU – autorizace vodohospodářské a dopravní stavby, zkušenost s programem RTS.

Co vám můžeme nabídnout?
• Zajímavé mzdové ohodnocení: základní mzda + motivační systém odměňování (osobní ohodnocení, odměny dle dosažených výsledků a úspor vzniklých při výstavbě svěřených zakázek, odměna za hospodářské výsledky stavebního střediska).
• Systém benefitů – služební telefon, notebook, automobil i k soukromým účelům, stravenky/cestové, příspěvky na životní pojištění, zajištění školení, příspěvky ČKAIT, …
• Dovolená 25 dní
• Hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou.
• Nástup možný ihned.
Volné místo stavbyvedoucí (dopravní a vodohospodářské stavby) pro lokalitu Třeboň.