Administrativní pracovníci - recepce

  • Mariánské Lázně

Pracovní místo ( Administrativní pracovníci - recepce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Ruská 123, 353 01 Mariánské Lázně. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné prodloužení. Zkrácený úvazek 20 hod/týdně. Pracovní doba: 8:00-12:00 h. Náplň práce: zpracování faktur, uzavírání účtů skupin, zpracování tržeb, přiřazování pokojů, aktivní součinnost ve všech úsecích recepce a rezervace, profesionální vyřizování reklamací. Požadujeme: předchozí zkušenosti na úseku recepce výhodou, dobrá znalost NJ a AJ, dobrá znalost Microsoft Office (Protel výhodou), velká orientace na řešení, týmový/á hráč/ka. Nabízíme: zázemí mezinárodní společnosti, atraktivní mzdové ohodnocení, stravování v kantýně, příspěvky na pracovní obuv, bonusový program, kariérní růst, přivítáme Vás do naší Falkensteiner rodiny, dostanete možnost k vlastnímu rozvoji, možnost ubytování. Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat 8:00-16:00 h) anebo e-mailem.
Volné místo administrativní pracovníci - recepce pro lokalitu Mariánské Lázně.