Vedoucí výstavnického úseku - obchodní náměstek

  • Olomouc

Pracovní místo ( Vedoucí výstavnického úseku - obchodní náměstek ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: Wolkerova č.p. 37/17 Olomouc.
Kontakt je možný POUZE telefonicky, písemně nebo emailem.
Uzávěrka přihlášek do výběrového řízení je do: 12. 8. 2019.

Pracovní poměr na dobu určitou s termínem zařazení (nástupem) do funkce dle dohody. Mzda min. 35 000 Kč.
Náplň práce: řízení činností výstavnictví, produkce, realizace a pronájmu
Požadavky a předpoklady pro výkon funkce:
- vysokoškolské vzdělání
- odborná praxe na manažerské pozici 5 roků,
- praxe ve výstavnictví nebo marketingu výhodou
- komunikační dovednosti
- aktivní znalost jednoho světového jazyka
- uživatelská znalost práce s PC
- řidičský průkaz skup. B
Náležitosti přihlášky do výběrového řízení:
- jméno, příjmení a titul uchazeče
- datum a místo narození
- místo trvalého pobytu
- datum a podpis uchazeče
K přihlášce do výběrového řízení je nutné přiložit:
- strukturovaný životopis
- profesní životopis s údaji o dosavadních zaměstnáních
- odborných znalostech a dovednostech
- výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší 3 měsíců
- ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání
Příjem přihlášek do výběrového řízení: místem pro doručení přihlášek poštou nebo osobně je: Výstaviště Flora Olomouc, a.s., Wolkerova 17, 779 00 Olomouc.
Přihlášky se předkládají v zalepené obálce, označené v levém dolním rohu obálky slovy: Výběrové řízení VÚ/2019.
Dotazy vyřizuje: Osyková Hana, tel. 585 726 224; osykova.hana@flora-ol.cz.
Volné místo vedoucí výstavnického úseku - obchodní náměstek pro lokalitu Olomouc.