Směnový mistr výroby

  • Šlapanice

Pracovní místo ( Směnový mistr výroby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt e-mailem nebo telefonicky

Požadujeme:
* Vzdělání SOU/SŠ technického oboru
* Seřizování vstřikovacích lisů dle technologických postupů.
* Praxi na stejné nebo podobné pozici
* Zkušenosti v automotive výhodou
* Uživatelská znalost práce s PC
* Organizační a komunikační schopnosti
* Řidičský průkaz sk. B
* Práce na 12 hod. směny v nepřetržitém provozu (R,R,N,N - - - - R,R,N,N…)
Po roce práce přehodnocení.

Vaší náplní práce bude:
* Organizace práce na směně dle denního rozpisu ( přidělení práce operátorům, převzetí a předání směn)
* Vedení kolektivu zaměstnanců ve směně
* Vedení povinné výrobní dokumentace- vypisování směnových výkazů výroby
* Spolupráce s technologem ohledně technologických parametrů
* Spolupráce na plánu výroby ve vazbě na potřeby (zákazníků) a dostupnost ( strojních - stroje, forem, lidských zdrojů)
* Odpovědnost za stanovenou kvalitu výroby ( minimalizace interních zmetků a zákaznických reklamací)
* Odpovědnost za maximální ekonomičnost výroby
* Odpovědnost za preventivní odstraňování možných příčin havárií
* Zajištění údržby lisů dle mazacího plánu, odstranění závad lisů
* Zástup za seřizovače vstřikovacích lisů v nepřítomnosti (dovolená, nemoc, školení)

Nabízíme :
* Perspektivní zaměstnání ve stabilní české společnosti s více než 23 letou tradicí
* Motivující a zajímavé platové ohodnocení
* Příspěvek na stravování (obědy nebo stravenky)
* Práci na HPP
* Příjemné pracovní prostředí
* Dárkové poukazy za pracovní nebo životní jubileum
* 25 dnů dovolené při nástupu
* Firemní akce

Zaměstnanecké výhody:
stravenky, závodní stravov