SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/CE

  • Liberec

Pracovní místo ( SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/CE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
přímá, kontaktní, individuální práce s uživateli služby azylového domu - muži nad 18 let. Vedení sociální agendy, komunikace s organizacemi a institucemi. Hodnocení a kontrola individuálních plánů uživatelů. Vedení týmu klíčových pracovníků. Spolutvorba metodických materiálů. Metodické vedení podřízených pracovníků. Zajišťování provozních záležitostí (pokladna, nákupy …). Pracovní dobu 8 - 16:30 lze individuálně upravit. Nástup od 1. 10. 2019
Požadujeme:
VŠ/VOŠ vzdělání v oboru sociální práce (dle zákona 108/2006 Sb.); uživatelská znalost práce na PC; trestní bezúhonnost; schopnost práce v týmu včetně jeho spoluřízení; samostatný, aktivní a odpovědný přístup; tvořivé a otevřené myšlení; komunikační a organizační schopnosti; orientaci v sociální problematice; ochotu učit se novým věcem; praxe v oboru vítána (sociální služby, neziskový sektor, cílová skupina sociálně vyloučení)
Nabízíme:
možnost realizace vlastních vizí; zaškolení a odbornou podporu (supervize, metodické vedení); další vzdělávání v oboru, praxe, stáže; možnost seberealizace v oblasti poskytování služby i v oblasti projektových záměrů; smysluplnou, zajímavou a různorodou práci v profesionálním týmu; nástupní plat 20000 - 27000 (dle délky praxe), po zapracování + až 4000; 25 dní dovolené; stravenky
Nutnou podmínkou pro zařazení do výběrového řízení je zaslání strukturovaného životopisu a motivačního dopisu (proč chcete u nás pracovat, co můžete klientům a týmu nabídnout, zkušenosti s cílovou skupinou atd.)
Volné místo sociální pracovník/ce pro lokalitu Liberec.