DĚLNÍK/CE PLASTIKÁŘSKÉ VÝROBY (obsluha strojů a zařízení)

  • Liberec

Pracovní místo ( DĚLNÍK/CE PLASTIKÁŘSKÉ VÝROBY (obsluha strojů a zařízení) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní náplň:
- obsluha vstřikovacího lisu a manipulační práce
- kontrola správného chodu vstřikovacího lisu
- vizuální kontrola výrobků
- kompletace a balení výrobků do obalového
zabezpečení
- odpovědnost za kvalitu vyrobených výrobků
Požadujeme:
- vzdělání základní, SOU
- ochota pracovat na směny, možnost přesčasů
- manuální zručnost
- praxe ve výrobní společnosti (výhodou)
- samostatnost, pečlivost, zodpovědnost,
časovou flexibilitu
- dobrý zdravotní stav (práce ve stoje)
Nabízíme:
- stravenky v hodnotě 120 Kč/směnu
- příplatky za víkendové směny, noční směny a
práci přesčas
- bonus za docházku
- příspěvek na penzijní připojištění
- stabilní a dlouhodobé zaměstnání
- nástup ihned po případě dle dohody
Volné místo dělník/ce plastikářské výroby (obsluha strojů a zařízení) pro lokalitu Liberec.