Vedoucí pracovník / pracovnice - sociální pracovník / pracovnice

  • Teplice

Pracovní místo ( Vedoucí pracovník / pracovnice - sociální pracovník / pracovnice ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Popis výkonu pracovní pozice:
- vedení týmu služby (dvoučlenný tým) - revize standardů kvality (SPOD), vedení porad, podpora týmu po odborné a etické stránce, metodické a systémové vedení, komunikace a vyjednávání se spolupracujícími subjekty, zpracování administrativních úkolů
- realizace přímé práce s klienty / rodiny s dětmi v NRP
- vedení jednání se zájemcem o službu
- individuální plánovaní s klienty služby
- vedení dokumentace
- komunikace s odborníky, se spolupracujícími subjekty
- zprostředkování dalších služeb

Specifikace požadavků na pracovní pozice - hledáme:
- absolventa vyšší odborné či vysoké školy dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách v platném znění, který:
- má administrativní schopnosti (PC, MS Office, internet)
- umí zpracovávat předsudky a má schopnost pracovat s problematikou sociálního vyloučení
- má dobré organizační schopnosti, umí pracovat samostatně, ale je i týmovým hráčem
- má aktivní přístup a nadšení pro práci
- má dobré komunikační schopnosti a empatii
- má zdravou míru tolerance, zodpovědnost - vůči vlastní osobě i klientům služby, zásadovost a spolehlivost
- má schopnost odolávat stresu a má dobrý zdravotní a psychický stav
- výhodou jsou zkušenosti s prací s dětmi a rodinami ze sociálně znevýhodňujícího prostředí

- pracovní uplatnění v neziskové organizaci - účast na celospolečensky prospěšných projektech - možnost seberealizace a dalšího vzdělávání - osobní a profesionální rozvoj - adekvátní platové ohodnocení - motivační osobní ohodnocení dle pracovního výkonu v daném měsíci - 25 dnů dovolené - nástup dle vzáje