Mistr údržby

  • Valašské Meziříčí

Pracovní místo ( Mistr údržby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

MISTR ÚDRŽBY
POŽADUJEME: SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru, zkušenosti na obdobné pozici minimálně 2 roky, znalost MS Office, řidičské oprávnění sk. B, platná vyhl. č. 50 / §6 výhodou,
znalost systému SAP výhodou, vedoucí schopnosti (organizační schopnosti, komunikativnost, schopnost budování a vedení týmu, motivace podřízených, hodnocení zaměstnanců, efektivní práce s časem, schopnost analyzovat a řešit problémy), odolnost vůči stresu a ochotu nadstandardního pracovního nasazení, systémové, technické myšlení, prostorová představivost, tvořivost, flexibilita, aktivní pozitivní přístup, trestní bezúhonnost.
NÁPLŇ PRÁCE: vedení pracovního týmu, koordinace činností na úseku údržby, kontrola zadané práce, implementace změn ve výrobě, spolupráce při zavádění systémů ISO a HACCP,
vedení evidence a administrativy, účast při přebírání nových strojů.
NABÍZÍME: jistotu stabilního zaměstnání na HPP ve společnosti s dlouholetou tradicí, odpovídající finanční ohodnocení, roční bonus, odměny za odpracované roky a životní jubilea, po půl roce 5 dní dovolené navíc, dlouhodobou spolupráci, zaměstnanecké balíčky(1xtýden), závodní stravování, příspěvky na penzijní připojištění, vnitropodniková telefonní síť, lázeňské pobyty, očkování proti chřipce, bezúročné půjčky, firemní akce atd.
PRVNÍ KONTAKT: e-mailem na prace@krasno.cz, do předmětu e-mailu napsat MISTR ÚDRŽBY, odeslat do 25.8.2019.
Volné místo mistr údržby pro lokalitu Valašské Meziříčí.