Poradci do pracovní poradny MATTEO

  • Valašské Meziříčí

Pracovní místo ( Poradci do pracovní poradny MATTEO ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

PORADCI DO PRACOVNÍ PORADNY MATTEO
POŽADUJEME: minimálně středoškolské vzdělání s maturitou, zájem o práci s cílovou skupinou, empatický přístup ke klientům, zodpovědnost, aktivní a svědomitý přístup k řešení pracovních úkolů, vynikající komunikační dovednosti, praktické uvažování, zájem učit se novým dovednostem, schopnost sebereflexe, práce na PC, ŘP sk. B.
Výhodou je kvalifikace sociálního pracovníka dle požadavků zákona č. 108/ 2006 Sb. o sociálních službách, praxe v sociálních službách s klienty s mentálním postižením.
NÁPLŇ PRÁCE: práce spočívá v poskytování poradenství k návratu na otevřený nebo chráněný trh práce. Pracovní poradna cílí na pomoc osobám dlouhodobě nezaměstnaným, ohroženým sociálním vyloučením, s kumulací hendikepů. Poradenství probíhá ambulantní i terénní formou. Jedná se o individuální poradenství, vyhledávání potřebných osob z cílové skupiny v terénu, organizace skupinových aktivit, podpůrných vzdělávacích akcí, individuální plánování kroků vedoucích k návratu do práce.
NABÍZÍME: práce na hlavní pracovní poměr na celý nebo poloviční úvazek, smlouva na dobu určitou s možností prodloužení, nástupní mzda pro celý úvazek od 20 000 Kč (dle vzdělání a praxe), stravenky, týden dovolené navíc.
PRVNÍ KONTAKT: e-mailem na danova@diakonievm.cz,
1. kolo - zaslání životopisu spolu s motivačním dopisem e-mailem, uzávěrka 22. 8. 2019 do
12-ti hodin, 2. kolo - vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru dne 26. 8. 2019.
Volné místo poradci do pracovní poradny matteo pro lokalitu Valašské Meziříčí.