Skladník/ce

  • Kladno

Pracovní místo ( Skladník/ce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Přijmeme skladníka / skladnici do prodejny v Kladně - Kročehlavech (bývalý Box servis).

Požadujeme:
spolehlivost, zodpovědnost, fyzickou zdatnost, smysl pro pořádek, komunikativnost, trestní bezúhonnost, ovládání VZV výhodou.
Možnost i zkráceného úvazku.

Náplň práce:
příjem a doplňování zboží, výkup obalů od zákazníků, udržování pořádku na prodejně.
Pracovní doba: Po - Pá 8:00 - 18:00 hod., střídání ranní - odpolední směny, nebo celých dnů, vše je na domluvě, 2x v měsíci - sobota dopoledne.

Nabízíme:
mzdu 22 000,- Kč hrubého, pohodovou práci, férové jednání a malý příjemný kolektiv.

Více informací na č.tel. 775 120 736 nebo osobně přímo na prodejně.
Volné místo skladník/ce pro lokalitu Kladno.