sociální pracovník

  • Sousedovice

Pracovní místo ( sociální pracovník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Oblastní charita Strakonice hledá pracovníka na pozici sociální pracovník
(Zabezpečuje sociální agendu včetně řešení sociálně právních problémů např. změna bydliště, pozůstalost, poskytuje základní sociální poradenství, jedná se zájemci o službu a vykonává místní šetření, vede osobní účty uživatelů a vyúčtovává úhrady, vede dokumentaci o poskytování sociální služby, je garantem individuálního plánování, podílí se na tvorbě standardů kvality sociálních služeb atd.)

Požadujeme:
Bezúhonnost, empatii, komunikativnost, spolehlivost, důslednost, řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič

Vzdělání:

Vyšší odborné vzdělání v oborech zaměřených na sociální práci a sociální pedagogiku, sociální a humanitární práci, sociálně právní činnost, charitní a sociální činnost

nebo

Vysokoškolské vzdělání v bakalářském nebo magisterském studijním programu zaměřeném na sociální práci, sociální politiku, sociální pedagogiku, sociální péči nebo speciální pedagogiku

Jednosměnný provoz
Nástupní mzda 20 700 Kč

Místo výkonu práce: Dům klidného stáří sv. Anny, Sousedovice 40, 386 01 Strakonice.

Nabízené výhody: možnost stravování, stravenky, týden dovolené navíc.
Životopisy zasílejte do 30.8.2019 e-mailem na adresu: olga.medlinova@strakonice.charita.cz. Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru.
Předpokládaný nástup od 1.9.2019
Volné místo sociální pracovník pro lokalitu Sousedovice.