praktická sestra/bratr

  • Terezín

Pracovní místo ( praktická sestra/bratr ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

směnnost: dvousměnný provoz, nepřetržitý provoz.
Náplň práce:
- komplexní základní nebo specializovaná zdravotně-ošetřovatelská péče v rozsahu
stanoveném právními předpisy
- odborné zdravotnické výkony
- práce s dokumentací klienta v Cygnus 2
- spolupráce s lékaři
- dohled nad dodržováním dietních opatření u klientů
- komunikace s rodinnými příslušníky klientů
- koordinace týmu pečovatelů na směně
- pozice primární sestry pro určené klienty
K výkonu práce potřebujete:
- způsobilost k výkonu povolání zdravotní sestry/bratra
- zájem o oblast sociálních služeb
- empatii a schopnost rozpoznat a vyřešit potřeby klientů
- samostatnost a rozhodnost
- zodpovědnost
- výborné komunikační schopnost
- zdravotní způsobilost a výpis z rejstříku trestů
- základní znalost práce na PC
Co nabízíme:
- příspěvek na dopravu
- mzdu odpovídající vašim zkušenostem
- příplatky za práci o víkendu a noční směny ve výši 25 %
- poukázky na volný čas, kulturu a zdraví
- bonusy za věrnost
- dotované stravování
- možnost profesního vzdělávání a osobního rozvoje
- trvalý pracovní poměr ve stabilní mezinárodní firmě
- firemní pracovní oděv včetně ochranných pomůcek
- práci v moderním a čistém prostředí a inovativní technologie.
Smlouva na dobu určitou s možností prodloužení na neurčito.
Způsob prvního kontaktu zaměstnavatele: osobně, telefonicky nebo e-mailem zaslat životopis.
Volné místo praktická sestra/bratr pro lokalitu Terezín.