Číšníci a servírky

  • Lovosice

Pracovní místo ( Číšníci a servírky ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
příprava a aranžování místností a tabulí
přijímání a umísťování hostů, poskytování rady při výběru pokrmů a nápojů
servírování a vydávání pokrmů a nápojů
přijímání objednávek
inkaso plateb a spolupráce s pokladnou, vyúčtování tržeb
péče o používané předměty - sklenice, nádobí, příbory atd.
kontrola a hmotná zodpovědnost za svěřenou hotovost, zboží a předměty používané v restauraci
další práce dle pokynů nadřízeného

- 1směnný provoz s 8 / 12ti hodinovými směnami v turnuse krátký/dlouhý týden (1 místo na 8 hodin, 2 místa na 12 hodin),
- hodinová sazba 100,- Kč /hod. a po zkušební době 110.-Kč/hod., k tomu osobní ohodnocení, procenta z tržeb
- Požadujeme:
- minimálně výuční list v oboru (maturita výhodou) a praxe pouze výhodou; nebo základní vzdělání a praxe dva roky v oboru podmínkou,
- AJ, NJ na komunikativní úrovni podmínkou (alespoň jeden jazyk)

Nástup ihned. Práce ve stabilní rodinné společnosti, firemní stravování zdarma.

Způsob kontaktování zaměstnavatele: osobně, Po - Pá od 8:00 - 15:00 hod. po předchozí domluvě, e-mailem, telefonicky Po - Pá od 8:00 - 15:00.hod. Na pohovor do sídla firmy životopis s sebou.
Volné místo číšníci a servírky pro lokalitu Lovosice.