Všeobecná zdravotní sestra

  • Osoblaha

Pracovní místo ( Všeobecná zdravotní sestra ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce : Osoblaha, Klášterní 34
Nabízíme:
smysluplnou práci
podporu přátelského pracovního týmu
práci na hlavní pracovní poměr
možnost dalšího odborného vzdělávání
příspěvky z FKSP
další benefity
Požadujeme:
SZŠ, VOŠ,VŠ/ odbornou způsobilost k výkonu povolání všeobecné sestry
komunikační dovednosti, samostatnost, flexibilitu, vstřícný vztah k lidem
zdravotní způsobilost, morální a trestní bezúhonnost
motivační dopis, strukturovaný životopis
výpis z rejstříku trestů (ne starší tří měsíců)
praxe není nutná
prohlášení uchazeče v následujícím znění (součást životopisu): Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu podkladů pro přihlášku do výběrového řízení dávám ve smyslu Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679, souhlas k jejich zpracování.
Pracovní poměr: první pracovní místo na dobu neurčitou, druhé zástup za mateřskou dovolenou
Pracovní úvazek: plný, týdenní pracovní doba 37,5 hodin, práce ve směnách dle předem stanoveného rozvrhu.
Platové zařazení: 10 platová třída, rozpětí platových tarifů dle NV č.341/2017Sb., dle započitatelné praxe, příplatek za směnnost, noční příplatky, příplatky za práci v So a Ne.
Nástup: dle dohody (nejdříve od ledna 2020)

Přihlášku, motivační dopis, souhlas se zpracováním osobních údajů a strukturovaný životopis zasílejte nejpozději do 16.10.2019 na adresu: Domov pro seniory Osoblaha, Klášterní 34, Osoblaha, 793 99, nebo e-mailem: suchomel@osoblaha.eu.
Označte Výběrové řízení - neotvírat
Výběrové řízení proběhne dne: 25.10.2019 od 9,00 hodin.
Bližší informace o druhu práce podá: Lucie Posltová, vrchní