*EXTERNÍ LEKTOR/KA PRIMÁRNÍ PREVENCE - Nové Město na Moravě

  • Nové Město na Moravě

Pracovní místo ( *EXTERNÍ LEKTOR/KA PRIMÁRNÍ PREVENCE - Nové Město na Moravě ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Portimo, o.p.s. hledá externího
lektora primární prevence
do týmu Centra prevence CéPéčko
požadujeme:
tvořivý přístup k práci, nápaditost, ochotu učit se novým věcem
samostatnost, spolehlivost a dobré komunikační schopnosti
schopnost vést činnosti s třídním kolektivem
otevřený a partnerský vztah k dětem
základní orientaci v problematice prevence rizikového chování
minimálně středoškolské vzdělání s maturitou v oblasti pedagogické, humanitní nebo sociální
trestní bezúhonnost
předchozí pracovní zkušenosti v oboru výhodou

nabízíme:
pestrou, tvořivou a zajímavou práci v nestátní neziskové organizaci
práci na DPP/ až 130 Kč na hodinu
odborné zázemí a podporu týmu
vzdělávání, supervizi
nástup od září 2019
Své žádosti a strukturované životopisy zasílejte na adresu aneta.dvorakova@portimo.cz
Uzávěrka přihlášek je průběžná.
Bližší informace: Aneta Dvořáková, DiS., vedoucí Centra prevence, 731 117 425
Volné místo *externí lektor/ka primární prevence - nové město na moravě pro lokalitu Nové Město na Moravě.