POKOJSKÁ 5* hotelu

  • Karlovy Vary

Pracovní místo ( POKOJSKÁ 5* hotelu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KONTAKT: telefonicky 353206066, e-mailem HR@imperial-group.cz

5* hotel Imperial Karlovy Vary hledá spolupracovníka či spolupracovnici na pozici

POKOJSKÁ

Nabízíme:
* placené zdravotní volno Sick Days
* zaměstnanecké benefity (např. Multisport karta multisport.cz, zvýhodněné mobilní volání O2 Family www.o2family.cz, zaměstnanecké plavání zdarma, slevy na produkty a služby partnerů a mnohé další..)
* personální obědy za 15,- Kč
* příjemné a klidné pracovní prostředí
* pracovní doba ranní (7:00 - 15:30) a cca 4x v měsíci odpolední směny (13:30 - 22:00) a víkendové směny

Požadujeme:
* bezúhonnost, spolehlivost, pečlivost, smysl pro pořádek
* diskrétnost, příjemné vystupování a vzhled

Pracovní náplň:
* příprava příjezdového pokoje
* úklid odjezdového pokoje
* průběžný úklid pobytových pokojů
* hlášení závad
Volné místo pokojská 5* hotelu pro lokalitu Karlovy Vary.