ADMINISTRATIVNÍ A TECHNICKÁ PODPORA

  • Liberec

Pracovní místo ( ADMINISTRATIVNÍ A TECHNICKÁ PODPORA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Koho hledáme?
Hledáme optimistického kolegu či kolegyni, který se nebojí nových věcí. Má SŠ vzdělání s maturitou nebo VŠ vzdělání, umí dobře pracovat s počítačem, je pečlivý, samostatný a komunikativní a je týmový hráč.
Náplň práce: komunikace s investory a úřady, příprava technických podkladů, objednávky, fakturace, vedení vlastní databáze, kontroly termínů, aktualizace ceníků.
Ve své práci využiješ:
- všeobecné znalosti či vzdělání technického směru
- komunikaci s investory především telefonicky a prostřednictvím emailu
- zkušenosti s Excelem, vyřizováním administrativy, komunikaci s úřady
- poznatky s přípravou podkladů pro kolegy technického rázu
- praxi v objednávání u dodavatelů
- chuť do vedení vlastní databáze, kontroly termínů dodání a aktualizace ceníku
- fakturaci
Další požadavky: ŘP sk.B, Excel na dobré úrovni
Co nabízíme?
- hlavní pracovní poměr s pružnou pracovní dobou
- 3 dny v roce zdravotního volna
- malý přátelský kolektiv v pěkném prostředí
- pravidelný měsíční příjem bez zpoždění
- mobilní telefon, počítač
- roční odměny dle ekonomické prosperity firmy
- nástupní plat 20.000,- čistého, (možnost výrazného zvýšení v případě rozšíření kompetencí v obchodním nebo technickém směru)
Místo pracoviště:
Jizerská 237, Liberec - hned u autobusové zastávky busu č. 18
Typ pracovního vztahu: práce na plný pracovní úvazek
Své životopisy zasílejte v elektronické podobě na: info@skacelsolar.cz, nejpozději do 22.8.19
Jakékoli dotazy Vám zodpovím na telefonu: +420 605 806 635
Volné místo administrativní a technická podpora pro lokalitu Liberec.