Účetní

  • Kolín

Pracovní místo ( Účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt:
Mgr. Buřivalová Kateřina, Jiroušková Hana, tel.: 321 335 315, 321 335 208, Po - Pá 8 - 14 hod,
e-mail: katerina.burivalova@draslovka.cz; hana.jirouskova@draslovka.cz,
osobně: pondělí 8 - 9 hod.

Náplň práce:
Kontrola formální správnosti přijatých záloh, faktur, dobropisů, vrubopisů atd.
Kontrola a zaúčtování DPH u přijatých daňových dokladů
Zaúčtování a likvidace faktur souvisejících s nákupem surovin, materiálu a souvisejícími výdaji
Zaúčtování a likvidace faktur za přepravu výrobků
Účtování tuzemských příjmových a výdajových pokladních dokladů
Příprava a kontrola dokladů k daňovému přiznání DPH
Provádění prací spojených s měsíční a roční závěrkou
Spolupráce při inventarizaci majetku a závazků.

Požadavky:
Ukončené SŠ vzdělání ekonomického směru
Min. 2 roky prokazatelné praxe na obdobné pozici
Znalost účetní a daňové problematiky
Znalost práce na PC na uživatelské úrovni
Ochota učit se novým věcem, samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost.

Nabízíme:
Perspektivní zaměstnání na HPP v prosperující společnosti
Odpovídající finanční ohodnocení
Částečně flexibilní pracovní dobou
5 týdnů dovolené
Dotované závodní stravování
Příspěvek zaměstnavatele na penzijní pojištění
Lékařská péče v místě zaměstnavatele
Systém volitelných benefitů Cafeteria na dovolenou, kulturu, sport, zdraví, vzdělávání.

Předpokládaný nástup ihned nebo dohodou.
Volné místo účetní pro lokalitu Kolín.