UČITEL/-KA CIZÍCH JAZYKŮ - AJ, PJ, NJ, RJ, FJ

  • Třinec

Pracovní náplň

DPP, DPČ
Požadujeme - profesionální přístup k vyučovanému jazyku, pedagogické schopnosti, výhodou - ŘP sk. B.
Jedná se o individuální i skupinové vyučování, www.jazykysnadno.cz
Životopis zaslat na e-mailovou adresu: rostovska@centrum.cz nebo volat na tel. č.: 608 326 450.
Volné místo učitel/-ka cizích jazyků - aj, pj, nj, rj, fj pro lokalitu Třinec.

Nabízíme

Nástup možný od: 01. 09. 2019
Směnovost: Jednosměnný provoz

Podobné nabídky

UČITELÉ HUDEBNÍHO OBORU - HRA NA BICÍ NÁSTROJE

Základní umělecká škola Leoše Janáčka, Frýdlant nad Ostravicí, příspěvková organizace

  • Frýdlant nad Ostravicí
  • Inzerováno před 2 dny

UČITELÉ + SPECIÁLNÍ PEDAGOGIKA

Střední škola, Základní škola a Mateřská škola, Frýdek-Místek, příspěvková organizace

  • Frýdek-Místek
  • Inzerováno před 3 dny

UČITELÉ ODORNÉHO VÝCVIKU V OBORU MECHANICI OPRA...

Střední odborná škola, Frýdek-Místek, příspěvková organizace

  • Frýdek-Místek
  • Inzerováno před 3 dny

Detaily nabídky UČITEL/-KA CIZÍCH JAZYKŮ - AJ, PJ, NJ, RJ, FJ, Třinec

Firma

Easy Way Languages, s.r.o. ( úřád práce )

Adresa

nám. Svobody 526, Třinec

Vzdělání

ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Zařazení

Vzdělávání výuka a školství

Kontaktní osoba

Mgr. Natalija Hečková

Zaujala vás tato nabídka?

Podobné nabídky

UČITELÉ HUDEBNÍHO OBORU - HRA NA BICÍ NÁSTROJE

Základní umělecká škola Leoše Janáčka, Frýdlant nad Ostravicí, příspěvková organizace

  • Frýdlant nad Ostravicí
  • Inzerováno před 2 dny

UČITELÉ + SPECIÁLNÍ PEDAGOGIKA

Střední škola, Základní škola a Mateřská škola, Frýdek-Místek, příspěvková organizace

  • Frýdek-Místek
  • Inzerováno před 3 dny

UČITELÉ ODORNÉHO VÝCVIKU V OBORU MECHANICI OPRA...

Střední odborná škola, Frýdek-Místek, příspěvková organizace

  • Frýdek-Místek
  • Inzerováno před 3 dny
Vložit inzerát