Pojišťovací poradce/poradkyně

  • Ústí nad Labem

Pracovní místo ( Pojišťovací poradce/poradkyně ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: U Nádraží č.p. 1135/4, Ústí nad Labem.
Náplň práce je odborné poradenství a servis pro stávající klienty České pojišťovny.
Nabízíme:vícesložkové odměňování: fix + provize, doživotní následné provize, odměny, bonusy, bezplatné profesionální zaškolení / odborné vzdělávání, kancelářské zázemí na obchodním České pojišťovny v Ústí nad Labem, zvýhodněný mobilní tarif, vozidlo na operativní leasing a stálá podpora manažera obchodního týmu. Výhodou je předání stávajícího kmene klientů. Nástup možný od 1.9. 2019 a 1.10. 2019.
Požadujeme: trestní bezúhonnost, bezdlužnost , minimálně středoškolské vzdělání s maturitou, případně výuční list s doložením 3 leté nepřetržité praxe v pojišťovnictví. Předchozí praxe v oblasti pojišťovnictví vítaná.
Kontakt: na e-mail.
Volné místo pojišťovací poradce/poradkyně pro lokalitu Ústí nad Labem.