MZDOVÁ/Ý ÚČETNÍ

  • Liberec

Pracovní místo ( MZDOVÁ/Ý ÚČETNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Rozsah práce cca 50 hodin měsíčně (10-13 hod./týden)
Preferujeme OZP
Lze částečně home office
Možnost hlavního pracovního poměru i dohody o provedení práce
Vaším výsledkem práce bude následující:
- bezchybně zpracované a odeslané mzdy na účty našich zaměstnanců
- zpracování neschopností, dovolenek a související agendy
- zadané exekuční příkazy a správně odeslané srážky ze mzdy na účty exekutorských úřadů
- včasně a správně zpracované výstupy vůči zdravotním pojišťovnám a OSSZ
- zpracování dokumentace k pracovnímu úrazu až po odeslání na pojišťovnu
Základy pro danou pozici:
- dobrá znalost mzdového účetnictví
- chuť se učit novým věcem
- schopnost vlastního úsudku
- velmi dobrá znalost souvisejících předpisů a úprav
- výhodou praxe nebo znalost práce v softwaru PAMICA
Nabízíme
Očekáváme od Vás, že se chcete v oblasti mzdového účetnictví dále zdokonalovat a my Vás v tom rozhodně podpoříme. Pro nás jako sdružení je důležité, co je za námi vidět. Pokud je to důležité i pro Vás, přidejte se k nám!
Platové rozmezí: 8 000 - 12 000 Kč
Obecné dovednosti:
Počítačová způsobilost
Numerická způsobilost
Ekonomické povědomí
Právní povědomí
Jazyková způsobilost v češtině
Hlásit se e-mailem nebo telefonicky od 8.00 do 16.00 hod.
Volné místo mzdová/ý účetní pro lokalitu Liberec.